Typ: HA 1 połowa: Kristiansand K +3.5 bramki

Kurs: 1.55

miroooo

62 x typer dnia, 30 x typer tygodnia, 8 x typer miesiąca

Na 4 maja czyli na sobotę mam typ z rozgrywek piłki ręcznej Liga Mistrzów kobiet i rewanżowy mecz pomiędzy takimi drużynami jak: Gyor K vs Kristiansand K. Wynik pierwszego spotkania to 30-23. Czyli jak widać drużyna gospodyń ma dużą przewagę nad drużyną gości którą wywalczyły w pierwszym meczu i to grając w meczu wyjazdowym. Biorąc pod uwagę wcześniejsze bezpośrednie mecze pomiędzy wybranymi do analizy drużynami to wcale nie było tak że węgierska drużyna ogrywała drużynę rumuńską dlatego że w trzech ostatnich bezpośrednich meczach przed tą fazą play off wygrywała drużyna rumuńska i to nie tak dawno, dlatego że ostatni mecz wygrany przez rumuńską drużynę był w czerwcu 2023 roku. Stąd też kursy w pierwszym meczu fazy play off były w miarę wyrównane, nawet niższe na drużynę rumuńską z racji tego że drużyna ta grała wtedy u siebie a skończyło się tak dużą różnicę bramek na rzecz drużyny gości. Gyor to druga drużyna ligi węgierskiej. Na 22 mecze rozegrane ma 20 wygranych i 2 przegrane. Kristiansand to pierwsza drużyna ligi rumuńskiej - po 26 rozegranych meczach ma komplet 26 m wygranych W wybranym do analizy meczu pomiędzy Gyor - Kristiansand liczę na przebudzenie gości i na lepszą połowę z ich strony niż to miało w pierwszym spotkaniu. Tu uważam że goście nie będą przegrywać w pierwszej połowie więcej niż trzyma bramkami. Stąd mój typ brzmi: 1 połowa: Kristiansand K +3.5 bramki co u buka Fortuna mamy obecnie po kursie 1.55. Pozdrawiam