Kurs: 1.69

Partner: Betclic

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja ostatnia propozycja na czwartek to typ z glownej kategorii pilka nozna tym razem bedzie to starcie finalowe Pucharu Polski gdzie na PGE Narodowym (jak zwykle co roku ktory jest gospodarzem) zobaczymy pojedynek Pogonii Szczecin dla ktorej jest to szansa na jedyne trofeum z Wisla Krakow ekipa ktora z nigi lizej doszla do samego finalu. Z reszta historia juz zna lepsze przypadku jak ten np. z Blękitnim Stargard... i itp. Przechodzac do sedna uwazam ze bedzie to prawdziwy sprawdzian dla ekipy ktora bedzie mogla sprawdzic sie czy naprawde jest gotowa na powrot do glownej klasy rozgrywkowej chociaz jej sytuacja nie jest latwa na zapleczu i sporo straconych punktow mimo duzej przewagi w meczach brakuje zimnej glowy . Nie latwo sie gra kiedy rywale ekstra spinaja sie z toba na mecze uznajac cie za najbardziej godnego rywala w Fortuna I Liga. Ja tutaj mimo wszystko nie zagram pod wynik tylko postawie ze obie ekipy beda w stanie zdobyc gola w finale , czesto brakowalo goli byly dogrywki , tutaj mysle ze Pogon raczej wygra nie wiem czy w 90 minutach ale sadze ze Wisle bedzie strac na trafienie. Wybieram najwyzszy kurs rzedu 1.69 w Betclic . Jak dla mnie bedzie nie nizej niz 1-1 moze 2-1.